Audio-Video lahendustes kasutatavate toodete portfelli oleme valinud maailmalaiuselt tuntud ja hinnatud kõrgtehnoloogilist tehnikat nii professionaalidele, kui harrastajatele. Suur valik seadmeid video otseülekanneteks ja video salvestamiseks ning taasesituseks.

Kaamerad ja nende lisatarvikud, mis sobivad nii filmitööstusele või kodukasutajale, sinna juurde pakume tarkvaralisi lahendusi videopildi järeltöötluseks.

Samuti valikus spetsiaalseadmed audio ja video monitoorimiseks ning spetsiifilised tooted filmitootjatele. Erinevad kaasaegsed lahendused pildihõiveks ja taasesituseks.

Kaasaegsed süsteemid meediakogude halduseks – reaalajas videopildi kodeerimine, kopeerimine ja jagamine. Muuhulgas vajalik riistvara videomaterjali voogesituseks.
Valikus erinevat tüüpi videosignaali edastajad, jagajad või signaali pikendajad ning video marsruuterid. Laias sortimendis konvertereid, mis toetavad kõiki levinud videoformaate ja võimaldavad probleemivaba meediakulgu erinevaid signaale väljastavate seadmete vahel.
Lisaks leidub meie tootevalikust lahendusi serveriruumi kaughalduseks ja keskkonnatingimuste kontrolliks.

PROFESSIONAALNE OTSEÜLEKANDE KAAMERA

INTELLIGENT SDI MONITORING WITH BROADCAST QUALITY SCOPES

CONFIGURE AND CONTROL A VIDEO OVER IP