Meie firma lugu algas 2003, kui suure laua ümber kogunenud seltskond hakkas mõtlema välja firmale sobivat nime firmale, mis pidi vihjama ka meie tulevasele tegevusele. Nii sündiski Bait Partner OÜ, Baltimaade IT Partner, firma kes suudab luua turvalisi IT võrke ja lahendusi. Meie suureks heameeleks on 3 nendest inimestest kes siis  firmat loomas olid, ikka veel aktiicvselt firmas tegutsemas.

Praegu, vaadates sügavuti sisse meie oskustesse, teame, et võime teha häid ja turvalisi IT võrke on meil siiani olemas ja hädavajalik ka tulevikus. Kuid lisaks on meie väärtuseks see, et oskame panna audio-video ja IT koos toimima, sest digitaliseerimine on ajastu märksõna. Lisades sinna erinevate muude seadmete funktsionaalsuse ja integratsiooni, saame lahendused, mis teevad inimeste töö lihtsamaks ja kiiremaks.

2009 registreerisime ORNet kaubamärgi meie oma tooteperele, mis on mõeldud meditsiini valdkonna AV ja protsessihalduse töövoogudeks.

Meie õnnestumises mängivad suurt rolli ka partnerid ja tootja kelle erinevadi AV ja meditisiinilisi tooteid me pakume. Me hindame kõrgelt nende koolituse, toodete kvaliteeri, tootetuge ning õigeaegseid tarneid.

Me oleme kasvanud rahvusvaheliseks firmaks, kellel on kliente nii Baltikumis kui Põhjamaades, ja tahame aidata kõiki kliente digitaliseerimislahenduste loomisel AV ja Meditsiini valdkondades.

Meie kliendid on innustanud meid kasvama, tellides meilt aina suuremaid ning keerulisemaid lahendusi. Klientide ideed on need, mis annavad põhjuse teha veel innovatiivseimaid ja uusi tehnilisi lahendusi.

Oodates huviga uusi kohtumisi!

Meditsiinitehnikud

Savonlinna haigla, Soome

Savonlinna haigla on teinud pikalt koostööd ORNet Surgery tootete arendamisel ning soovitame Bait Partnerit ka teistele võimalikele kasutajatele.

Kirurgia osakond

Turku Ülikooli haigla, Soome

Bait Partner on riigihanke raames loonud aastaid korrektselt toimiva missioonikriitilise lahenduse opisaalide juhtimiseks.