Meie firma lugu algas aastal 2003, kui ümarlaua äärde kogunenud seltskond hakkas välja mõtlema ettevõttele sobivat nime, mis pidi muuhulgas vihjama ka tulevasele tegevusele. Nii sündiski Bait Partner OÜ, Baltimaade IT Partner, firma kes suudab luua turvalisi IT võrke ja lahendusi. Meie suureks heameeleks on kolm nendest inimestest, kes tollal loomise juures olid, ikka veel aktiivselt firmas tegutsemas.

Praegu, vaadates sügavuti meie oskustesse, teame, et oleme omandanud kompetentsi luua hästi toimivaid ja turvalisi infotehnoloogilisi võrke ja lisaväärtusena omame suurt kogemust panna koos toimima IT koos audio-video lahendustega.Lisades sinna erinevate muude seadmete funktsionaalsuse ja integratsiooni, saame lahendused, mis teevad inimeste töö lihtsamaks ja kiiremaks.

2009 registreerisime ORNet kaubamärgi meie oma tooteperele, mis on mõeldud meditsiini valdkonna AV ja protsessihalduse töövoogudeks.

Meie õnnestumises mängivad suurt rolli ka partnerid ja tootja kelle erinevadi AV ja meditisiinilisi tooteid me pakume. Me hindame kõrgelt nende koolituse, toodete kvaliteeri, tootetuge ning õigeaegseid tarneid.

Me oleme kasvanud rahvusvaheliseks firmaks, kellel on kliente nii Baltikumis kui Põhjamaades, ja tahame aidata kõiki kliente digitaliseerimislahenduste loomisel AV ja Meditsiini valdkondades.

Meie kliendid on innustanud meid kasvama, tellides meilt aina suuremaid ning keerulisemaid lahendusi. Klientide ideed on need, mis annavad põhjuse teha veel innovatiivseimaid ja uusi tehnilisi lahendusi.

Oodates huviga uusi kohtumisi!

Meditsiinitehnikud

Savonlinna haigla, Soome

Savonlinna haigla on teinud pikalt koostööd ORNet Surgery tootete arendamisel ning soovitame Bait Partnerit ka teistele võimalikele kasutajatele.

Kirurgia osakond

Turku Ülikooli haigla, Soome

Bait Partner on riigihanke raames loonud aastaid korrektselt toimiva missioonikriitilise lahenduse opisaalide juhtimiseks.

Dr_150.png
dr-2-150.png